• ZASÍŤOVÁNÍ CNC STROJŮ A PRÁCE S NC PROGRAMY

    CIMCO NC-BASE

    Máte přehled o technologických změnách? Víte, jaká verze NC programů byla pro výrobu dílce použita? Proč obsluha neznala číslo NC programu pro zadaný výkres? Kdo schválil platnou verzi NC programu? Kdy byla poslední změna NC programu? Nevíte, jak řešit malou paměť na CNC stroji? Nevíte, jak řešit zasíťování CNC strojů (DNC sítě)? Na tyto otázky vám odpoví řešení t-cimco, správa NC programů.

t-cimco = propojení výroby


Správa NC programů CIMCO NC-BASE


Prezentace Františka Machary na téma t-cimco „Zkušenosti z propojení výroby“.Správa NC programů umožňuje schvalování, verzování a úpravu NC programů a najde odpovědi na základní otázky, které si klade výroba na celém světě:

Máte přehled o technologických změnách?
Řešení t-cimco v rámci celé DNC sítě hlídá, jaký program používáte a kdo jej schválil nebo upravil.

 

Řešení t-cimco správa NC programů je nástroj, který umožňuje přidružovat související výrobní dokumentaci
Správa NC programů a související výrobní dokumentace je pro NC programátory často časově náročná činnost. Řešení t-cimco správa NC programů je navržena jako pružný a přizpůsobitelný systém pro správu, vyhledávání a úpravu dokumentů, díky čemuž je zaručena větší efektivita práce NC programátorů a operátorů.

 

Správa NC programů
Nástroj, který umožňuje spravovat a organizovat NC programy a související výrobní dokumentaci efektivně, využitím spolehlivé a rychlé databáze SQL. Řešení t-cimco správa NC programů je vytvořena pro použití lidmi v oddělení přípravy NC programů a ve výrobním provozu. Se systémem správy NC programů mohou NC programátoři a zaměstnanci výroby sestavit virtuální adresáře obsahující všechna potřebná data, která používají seřizovači, obsluha a zaměstnanci kvality, kteří jsou zodpovědní za dokončení dílců. Proč zasílat do výrobního provozu pouze NC programy, když můžete spolu s nimi poskytnout operační listy, seznam nástrojů, obrázky upnutí a další podstatné informace, které jsou třeba pro výrobu dílu? Tyto informace mohou být dosažitelné z počítače, na kterém je nainstalován klient NC-Base s možností dokumenty vytisknout. Správa NC programů pomáhá zajistit výrobu správných dílců ve správný čas.