• softwarová řešení a integrační práce pro CNC výrobní provozy

  CIMCO

  Kompletní řešení pro zasíťování CNC strojů (DNC sítě), pro správu NC programů (včetně editace a simulace drah) a řešení pro správu výrobní dokumentace a pro monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů.

 • VYHODNOCOVÁNÍ EFEKTIVITY CNC STROJŮ

  CIMCO MDC

  Máte přehled o aktuálním dění ve výrobě? Vrátila se vám investice do nové CNC technologie (stroje, automatizace, nástroje atd.)? Využíváte efektivně strojní čas? Znáte skutečné náklady na výrobu daného dílce? Proč nesplnila výroba termín dodání? Víte, jaké máte OEE na pracovišti? Na tyto otázky vám odpoví řešení t-cimco, monitoring výroby.

  Více informací »

 • ZASÍŤOVÁNÍ CNC STROJŮ A PRÁCE S NC PROGRAMY

  CIMCO NC-BASE

  Máte přehled o technologických změnách? Víte, jaká verze NC programů byla pro výrobu dílce použita? Proč obsluha neznala číslo NC programu pro zadaný výkres? Kdo schválil platnou verzi NC programu? Kdy byla poslední změna NC programu? Nevíte, jak řešit malou paměť na CNC stroji? Nevíte, jak řešit zasíťování CNC strojů (DNC sítě)? Na tyto otázky vám odpoví řešení t-cimco, správa NC programů.

  Více informací »

 • ZAJIŠTĚNÍ JEDNOTNÉ VÝROBNÍ DOKUMENTACE

  CIMCO MDM

  Máte pod kontrolou, kdo a kdy upravuje výrobní data a související dokumentaci? Uvažujete nad bezpapírovou výrobou? Jak rozdělujete práva pro přístup k výrobním dokumentům mezi operátory, TPV a vedením? Na tyto otázky vám odpoví řešení t-cimco, správa výrobní dokumentace.

  Více informací »

 • TVORBA, VYKRESLOVÁNÍ A POROVNÁVÁNÍ NC PROGRAMU, SIMULACE STROJE

  CIMCO NC

  Trávíte zbytečný čas jednoduchými úpravami NC programu? Dokážete se v něm rychle orientovat? Jak hledáte změny v NC programu? Potřebujete v NC programu pracovat s knihovnou nástrojů nebo maker? Na tyto otázky vám odpoví řešení t-cimco, NC programování.

  Více informací »

t-cimco.cz, Brno

+420 739 592 529
data@t-support.cz

technology-support s.r.o.
Pekařská 407/18
CZ-602 00 Brno

kontaktní formulářAntispam: do pole níže prosíme napište číselně výsledek příkladu patnáct mínus pět

Ochrana soukromí Zaškrtnutím tohoto políčka vyjádříte souhlas s přijímáním informací od společnosti technology-support s.r.o.
Podrobnosti jsou uvedeny v našem Obecném nařízení o ochraně osobních údajů.
Položky označené * jsou povinné.


technology-support s.r.o., fakturační adresa

Dusíkova 1597/19
CZ-162 00 Praha 6
www.t-support.cz

IČO: 27106471
DIČ: CZ27106471
společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, ze dne 11. 12. 2003, oddíl C, vložka 96690