• ZAJIŠTĚNÍ JEDNOTNÉ VÝROBNÍ DOKUMENTACE

    CIMCO MDM

    Máte pod kontrolou, kdo a kdy upravuje výrobní data a související dokumentaci? Uvažujete nad bezpapírovou výrobou? Jak rozdělujete práva pro přístup k výrobním dokumentům mezi operátory, TPV a vedením? Na tyto otázky vám odpoví řešení t-cimco, správa výrobní dokumentace.

Správa výrobní dokumentace CIMCO MDM

Správa výrobní dokumentace zajišťuje jednotnou výrobní dokumentaci a nachází odpovědi na základní otázky, které si klade výroba na celém světě:

Máte pod kontrolou, kdo a kdy upravuje výrobní data a související dokumentaci?
Nyní už se vám nestane, že se kdesi stala chyba bez zjevného přičinění, a to díky řešení t-cimco, správě výrobní dokumentace.

Uvažujete nad tím, jak přejít na bezpapírovou výrobu?
Pokud ano, pak díky přehledné struktuře a možnosti náhledů je pro vás t-cimco, správa výrobní dokumentace ideální volba.

Jak rozdělujete práva pro přístup k výrobním dokumentům mezi operátory, TPV a vedením?
S řešením t-cimco můžete přehledně udělovat práva uživatelům systému tak, abyste měli jistotu, kdo data vkládá a upravuje.

   

Řešení t-cimco, správa výrobní dokumentace
Proč posílat do výrobního provozu pouze NC programy, když můžete spolu s nimi poskytnout operační listy, seznam nástrojů, obrázky upnutí a další podstatné informace, které jsou třeba pro výrobu dílu?
Produkt t-cimco, správa výrobní dokumentace byl vyvinut jako doplněk, který vám umožní jednoduchou správu a synchronizaci dokumentů souvisejících s výrobou. Lze uvést například projektové dokumenty, NC programy, CAD/CAM soubory fotografie a ostatní dokumenty. To činí práci mnohem efektivnější, protože jak NC programátor, tak seřizovač i obsluha stroje má přístup ke všem potřebným souborům a dokumentům najednou a v aktuální verzi.

Informační management
Za účelem dosažení vašich vysokých cílů v produktivitě a kvalitě, je nezbytné, aby se informace a data dostala ke správným lidem co nejrychleji. Správa výrobní dokumentace je nástroj pro správu a organizování vašich CAD i CAM souborů a související výrobní dokumentace. To vše efektivně s využitím spolehlivé a rychlé databáze SQL. Řešení t-cimco správa výrobní dokumentace tvoří vaše centrum výroby a je navržené tak, aby jej mohli používat specialisté v TPV oddělení i ve výrobě. Pomocí správy výrobní dokumentace mohou NC programátoři, seřizovači, obsluhy strojů, vedoucí pracovníci a ostatní, kteří jsou za konečné dílce zodpovědní, vytvořit virtuální strukturu dat. Ta obsáhne všechna požadovaná data pro všechny zainteresované. Spolu s NC programy lze do výrobního provozu posílat také operační listy, seznamy nástrojů, obrázky upnutí a další dokumenty potřebné pro výrobu. Tyto dokumenty mohou být dostupné na jakémkoli počítači připojeném do vaší sítě pomocí klienta správy výrobní dokumentace.

Správa výrobních dokumentů
Propojením všech typů výrobních dat s NC programy se minimalizují chyby a zmetkovitost. Řešení t-cimco správa výrobní dokumentace integruje všechny vaše aplikace a data, která skladujete na MDM serveru. Software má dále speciální podporu pro přenos a sdílení informací o nástroji a NC programu, umožňující náhledy CAM souborů.

Správa uživatelů
Ke každému systému pro správu informací patří kontrola a ověření, kdo může upravovat informace a složky. Řešení t-cimco správa výrobní dokumentace poskytuje flexibilní a bezpečnou práci s uživateli a oprávněními. Tohoto je dosaženo pomocí vysoce modifikovatelného přístupového systému uživatel/skupina, který umožňuje správci určit, kdo dokumenty může prohlížet, upravovat nebo schvalovat.